XtraSize Reviews, Cena, efekty, Composition, Kde koupit

[Celkem:    Průměr: /5]

Vše, co jste chtěli vědět o testosteron, ale báli zapytać5 / 5 (100%) 3 hlasy

Takže, co je testosteron? Je to hormon, který je zodpovědný u mužů na mnoha aspektech zdraví a sexuální. Ženy také produkovat tento hormon, ale v mnohem menších dávkách. V opačném případě bude strniště na tváři a chlupaté hrudi. Díky němu Pán, cítí sexuální touhu, nebo mají velké svalové hmoty z dam. Jeho maximální produkci dochází během puberty a s věkem, tato úroveň klesá. Bez správné množství a kvalitě tohoto hormonu člověk může být neplodný. se děje tak, pokud jde o spermatogenezi, to znamená, že dozrávání spermií v mužských varlatech.

Obsah

Jak věk ovlivňuje hladinu testosteronu?

Naprostá většina mužů po 40 letech si můžete všimnout snížení tohoto hormonu. 1,6% ročně. Tento jev je známý pod názvem specializovanější – pozdní hypogonadismus. Existují studie, které poukazují i ​​ke zvýšenému riziku úmrtí v důsledku velmi nízkých koncentrací testosteronu. I když je třeba poznamenat, že studie byla provedena na skupině lidí ve věku , takže v žádném případě není nízká hladina testosteronu může být zodpovědný za smrt. Mnohé z těchto příznaků se shodují s hipogodanyzmu jednoduše jako muži věku. Zde hovoříme o:


  • snížení libida,
  • kvalita sníží erekce,
  • únava,
  • svalová slabost,
  • Limit vlasy.

V případě, že přísada má pozitivní vliv na zdraví a vlastně zvyšuje koncentraci testosteronu?

Na trhu existuje mnoho produktů, které stimulují produkci tohoto hormonu. Jsme blíže k výzkumu, který měl zjistit jejich účinnost. Skupina mužů byla rozdělena do dvou částí, jedna byla pilulka a jiní placebo. Výsledky ukazují, že pozitivní účinek dílčích doplňků odvozen přímo z jedince, který má předem určit tělo. Nicméně, v téměř každém případě, tyto léky pomohly, kupodivu, v przybraniu svalové hmoty. Vědci doporučují soustředit se na konkrétní problém, který se odvozuje od nízké hladiny androgenů. To znamená, že pokud máte problémy s erekcí, zkuste jeden z léků na potenci. V době, kdy vaše slabost je špatný design těla, zaměřit se na jeho stavbu. Aplikace valné hormonální terapie dává efekt, kdy muž neplodný nebo neprodukuje spermie. V ostatních případech se účinky jsou minimální.

READ  Beast Gel - hodnocení (fórum), cena, účinku, složení, kde koupit?

Jak obezita může mít vliv na kvalitu a hladinu testosteronu?

Jak již bylo dříve napsáno ve výšce androgenu ovlivňuje svalové hmoty. To znamená, že jeho nízká úroveň je spojena se zvýšeným indexem tělesné hmotnosti a obvod pasu. K dispozici je také korelace tohoto hormonu s kardiovaskulárním onemocněním a diabetes. Mnoho žen, kteří mají nadváhu rozhoduje o zacházení s testosteronem na hubnutí. Je třeba poznamenat, že sama o sobě, obezita je také faktorem, který ovlivňuje hladinu testosteronu. To znamená, že dělení na příčinu z účinku je téměř nemožné. Snížení testosteronu může být pouze část komplexního cyklu. Nejdůležitější je vyvážená strava a pravidelný pohyb. Z tohoto důvodu, budete schopni udržet oba aspekty, na odpovídající úrovni.

Ať Kouření ovlivňuje testosteron?

Man přes Kouření může výrazně ohrozit produkci spermií. Studie ukazují, že tento zvyk zvyšuje hladinu testosteronu. Nicméně, není tam žádný důvod k oslavě, protože nešel spolu s vysokou koncentrací zárodečných buněk, ale právě naopak. Kouření je spojeno se zvýšenými hladinami estronu a estradiolu. Tyto dvě zmiňované hormony odpovědné za ženských pohlavních orgánů … Také pánové, doporučujeme, aby co nejdříve přestat kouřit.

Jak můžete vidět, pro každého člověka testosteron je nesmírně důležité. Odpovědný za mužství a co definuje osobu, která je, libido a stavba těla. Často několik let, aniž by dávat pozor na své úrovni, dokud se něco začne kazit. Pak velmi těžké vrátit letech zanedbávání. Stojí za připomenutí, že velký vliv má věk, proč muži po 40tcę doporučujeme prohlížet stránky mají nyní kompletní vitaminové úseky, například na síle, jako je Zytax. V následujícím článku vám představí způsoby, jak zvýšení hladiny testosteronu.

Související články

Nízké libido? Víme, jak to zmienićDlaczego máte problémy s impotencí, a co budeme dělat … Jak mnoho vztahů poslední a může být prodloužena? Co se stane s ženské libido během menopauz …

READ  Hondrogel- kolik to stojí?
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*