Proč máte problémy s impotencí, a co s tím dělat?

[Celkem:    Průměr: /5]

Proč máte problémy s impotencí, a co s tím dělat? 5/5 (100%) 2 hlasů

Volání chlapa, že je impotentní je možná jeden z nejhorších urážek. Ve skutečnosti je erektilní dysfunkce stále častější u mužů. Impotence je stav, který má vliv na schopnost dosáhnout a udržet erekci nebo ejakulace. Mezi faktory, které vedou k tomuto problému jsou základem emocionální nebo fyzické. Riziko impotence se zvyšuje s věkem. Nicméně, mladí lidé mohou také trpět kvůli tomu. Odhaduje se, že ani polovina mužů mezi 40 a 70 let zkušenosti erektilní dysfunkce.


  1. Endokrinní onemocnění. Náš endokrinní systém je přímo nebo nepřímo zodpovědný pro mnoho funkcí v těle. To zahrnuje regulaci, mimo jiné, metabolismus, naši náladu nebo libido. Ale pokud máte cukrovku, jste určitě náchylné k impotenci. Jedná se o onemocnění, které postihuje schopnost těla správně používat inzulín. Jedním z výsledků, kterých má být diabetiků poškození nervů. To má vliv i na penis. Kromě toho dochází k narušení průtoku krve. Oba tyto faktory mohou vést k vážnému erektilní dysfunkce.
  2. Nemoci související k srdci. Zde hovoříme především o problém s pompowaniem příslušným množstvím krve. Když se naše čerpadlo života nemají čas, což může snadno vést k impotenci. Ateroskleróza je onemocnění, které se projevuje stenóza krevních cév. Přidejte k tomu vysoká hladina cholesterolu nebo vysoký krevní tlak, pak si můžete být jisti, že brzy začnou problémy s erekcí. Proto je důležitá pravidelná vyšetření krve a tlak. Jen za rok follow-up návštěva lékaře. Zvlášť pokud přesahuje 40 let.
  3. Emoční poruchy. Nejen tělesné onemocnění, ovlivňují váš sex. Lidé, kteří trpí depresí, jsou také vystaveni riziku erektilní dysfunkce. Spojená s jejími pocity smutku a deprese přímo a nemůže mít žádný překlad do svých genitáliích, ale je nepřímo oslabení tohoto libido. Dalším důvodem, proč na základě emocionálního strachu. Zde se bavíme hlavně o úzkost spojenou s lézemi na pozadí sexuální. Minulé události mohou výrazně ovlivnit naše společenství je intimní. To vede k tomu budete schopni dosáhnout erekce masturbując nebo během spánku, ale při souloži už ne.
  4. každodenní návyky. Takové problémy jako užívání alkoholu nebo drog je přímá cesta k impotenci. Takový zlozvyk způsobují neschopnost dosáhnout a udržet erekci. Kromě toho, sedavý životní styl a nezdravé jídlo. Ne jen má negativní vliv na účinnost, ale také oslabuje hodnotu osiva.
  5. Neurologické poruchy a nervový systém. Některé nemoci, které nepříznivě ovlivňují schopnost mozku komunikovat s reprodukčním. To může mít vliv na problémy s erekcí. Tyto podmínky zahrnují:
READ  Zytax Recenze, Cena, efekty, Composition, Kde koupit


  • mrtvice,
  • epilepsie,
  • Parkinsonova nemoc,
  • Alzheimerova choroba.

Navíc, lidé, kteří prodělali operaci prostaty mohou mít také problémy s impotencí. Při těchto postupech často vede k sevření nervů odpovědných za penisu. Tento problém se týká také cyklisté, běžci. Se děje, když se děje po dlouhou dobu útlaku genitálií. , který snadno vede k stlačeným a nervy penisu.

Pokud máte jistotu, že jste zdravá, a to i přes to, budete čelit s erektilní dysfunkcí, vymyslet řešení. Jedním z nich může být použití osvědčených nástrojů, jako jsou Caliplus, který téměř okamžitě dávají výsledky. Jak je to prokázáno? Je známo, že nehodlá sama, jste v lékárně. Udělali jsme to pro vás. Na našich stránkách najdete celou řadu pilulky na impotenci, které se liší od důvěrou uživatele a bezpečné složení.

Související články

Jak prodloužit pohlavní styk mají mężczyznWszystko, co byste chtěli vědět o testosteronu … Co se stane s ženské libido během menopauz … inseminace – pomocnou ruku pro neplodnost

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*