Proč máte problémy s impotencí, a co s tím dělat?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Proč máte problémy s impotencí, a co s tím dělat? 5/5 (100%) 2 hlasů

Volání chlapa, že je impotentní je možná jeden z nejhorších urážek. Ve skutečnosti je erektilní dysfunkce stále častější u mužů. Impotence je stav, který má vliv na schopnost dosáhnout a udržet erekci nebo ejakulace. Mezi faktory, které vedou k tomuto problému jsou základem emocionální nebo fyzické. Riziko impotence se zvyšuje s věkem. Nicméně, mladí lidé mohou také trpět kvůli tomu. Odhaduje se, že ani polovina mužů mezi 40 a 70 let zkušenosti erektilní dysfunkce.


  1. Endokrinní onemocnění. Náš endokrinní systém je přímo nebo nepřímo zodpovědný pro mnoho funkcí v těle. To zahrnuje regulaci, mimo jiné, metabolismus, naši náladu nebo libido. Ale pokud máte cukrovku, jste určitě náchylné k impotenci. Jedná se o onemocnění, které postihuje schopnost těla správně používat inzulín. Jedním z výsledků, kterých má být diabetiků poškození nervů. To má vliv i na penis. Kromě toho dochází k narušení průtoku krve. Oba tyto faktory mohou vést k vážnému erektilní dysfunkce.
  2. Nemoci související k srdci. Zde hovoříme především o problém s pompowaniem příslušným množstvím krve. Když se naše čerpadlo života nemají čas, což může snadno vést k impotenci. Ateroskleróza je onemocnění, které se projevuje stenóza krevních cév. Přidejte k tomu vysoká hladina cholesterolu nebo vysoký krevní tlak, pak si můžete být jisti, že brzy začnou problémy s erekcí. Proto je důležitá pravidelná vyšetření krve a tlak. Jen za rok follow-up návštěva lékaře. Zvlášť pokud přesahuje 40 let.
  3. Emoční poruchy. Nejen tělesné onemocnění, ovlivňují váš sex. Lidé, kteří trpí depresí, jsou také vystaveni riziku erektilní dysfunkce. Spojená s jejími pocity smutku a deprese přímo a nemůže mít žádný překlad do svých genitáliích, ale je nepřímo oslabení tohoto libido. Dalším důvodem, proč na základě emocionálního strachu. Zde se bavíme hlavně o úzkost spojenou s lézemi na pozadí sexuální. Minulé události mohou výrazně ovlivnit naše společenství je intimní. To vede k tomu budete schopni dosáhnout erekce masturbując nebo během spánku, ale při souloži už ne.
  4. každodenní návyky. Takové problémy jako užívání alkoholu nebo drog je přímá cesta k impotenci. Takový zlozvyk způsobují neschopnost dosáhnout a udržet erekci. Kromě toho, sedavý životní styl a nezdravé jídlo. Ne jen má negativní vliv na účinnost, ale také oslabuje hodnotu osiva.
  5. Neurologické poruchy a nervový systém. Některé nemoci, které nepříznivě ovlivňují schopnost mozku komunikovat s reprodukčním. To může mít vliv na problémy s erekcí. Tyto podmínky zahrnují:


  • mrtvice,
  • epilepsie,
  • Parkinsonova nemoc,
  • Alzheimerova choroba.

Navíc, lidé, kteří prodělali operaci prostaty mohou mít také problémy s impotencí. Při těchto postupech často vede k sevření nervů odpovědných za penisu. Tento problém se týká také cyklisté, běžci. Se děje, když se děje po dlouhou dobu útlaku genitálií. , který snadno vede k stlačeným a nervy penisu.

Pokud máte jistotu, že jste zdravá, a to i přes to, budete čelit s erektilní dysfunkcí, vymyslet řešení. Jedním z nich může být použití osvědčených nástrojů, jako jsou Caliplus, který téměř okamžitě dávají výsledky. Jak je to prokázáno? Je známo, že nehodlá sama, jste v lékárně. Udělali jsme to pro vás. Na našich stránkách najdete celou řadu pilulky na impotenci, které se liší od důvěrou uživatele a bezpečné složení.

Související články

Jak prodloužit pohlavní styk mají mężczyznWszystko, co byste chtěli vědět o testosteronu … Co se stane s ženské libido během menopauz … inseminace – pomocnou ruku pro neplodnost

READ  Fyzická síla a hbitost sexy
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 110 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*