Předehra pro ni a pro něj – nápady-dobrý start

[Celkem:    Průměr: /5]

Předehra pro ni a pro něj – nápady ráno początek5 / 5 (100%) 2 hlasů

Pod pojmem „předehra“ znamená zahájit vztah. V naší kultuře, že pouze ženy to potřebují. Nic nemůže být dále od pravdy. Je to předvídání penetrace je důležitým prvkem pro oba partnery. Jedná se především o vybuzení smyslů, a také lépe poznat své tělo. Kdyby soužití vložit pouze člen v případě potřeby a dokončena během několika minut (což u některých mužů problém), že sex a otroctví v páru? Předehra pro ni a pro něj je to dobrý start, jakási předehra k největší radostí.

Obsah

Prelude – jaký je účel

?

Rozdělit téma započaté v předchozím odstavci, v jejich prospěch, a to především žen a při výchově lidí. Za prvé, ženy obecně potřebují více času k dosažení vysoké rychlosti vzrušení. Nicméně, toto postupné propagace je zcela jiná než v případě mužů. Pro ně, předehra je orální sex. To je velká chyba. Hlavním účelem inicializace je výhřez pohlavních orgánů, a otevření dalších erotogenních oblastí partnera. V této zábavné, se můžete dozvědět hodně o sobě a raději použít svoji představivost. Mimochodem, po tomto předehru. Kromě toho je malý tip pro muže, kteří neuznávají předehru. Pamatovat, dámy a pánové, to není vždy vaše zařízení pracuje tak, jak má, takže se vyplatí mít něco jiného na skladě. Ten chlap je jen schopen proniknout je špatný milenec. V opačném případě vám pomůže pouze Caliplus.

Prelude – Jak dlouho

Víte, předehra může trvat několik hodin, ale existuje jen málo mužů, kteří mohou to udělat. Ano, opravdu, není to o době hovoříme pouze o tom, co udává poměr tohoto úvodu. Za prvé, mluvíme o pocit, že je jak příjemné a vzrušující jinou osobu. Na začátku je pokusit se celkové dotek a náklonnosti trvala po dobu nejméně 5 minut. Pak, když budete mít čas, je třeba posílit tento proces. Předehra pro muže nemusí být nuda, musíte zatím ukázat svého partnera, jaká místa (kromě penisu) jsou také vzrušující jen.

Předehra pro ni

Je známo, že těla mužů a žen se liší v mnoha ohledech. Kromě nich zřejmé, musíte také určit erotogenní místa. Například, většina žen má velmi sexy je dotek vnitřní straně stehen. Kromě toho, krk a nohy. Gentle hlazení, tření, nebo fouká v těchto místech bude odpočívat svého partnera a stimulovat celé tělo. Pak můžete zkusit silnější dotek, ale nikdy nebudete moci zapomenout na uznání a wsłuchaniu v těle partnera. Když zelené světlo můžete začít líbat všechny oblasti kolem genitálií, rtů nebo hrudníku. Je však důležité, aby se přímo zapojit více pohlavních orgánů.

Předehra pro něj

Lidé uctívají jejich penis a chtějí veškerou pozornost zaměřila na to. Překvapivě se však, pokud jsou speciálně připustil jeho penis, jak to bude ještě víc. Proto, drahé dámy, je snadný pohyb plošší břicho nebo ušní lalůčky svého partnera. Samozřejmě, že jsou také citlivé na ženskosti nohy a dudlíky. Předehra k ní může být radost, kdy je třeba použít kostky ledu – pohrajte si a uvidíme, co vás vzrušuje nejvíc

.

Ve skutečnosti, během předehry, ať už se jedná o ní, nebo to, nemá žádné omezení. Pouze partneři mohou dát do bariéry. Každá forma je dobrá a platí, dokud hra přijde na zábavu. Stojí za to vyzkoušet a užít si zmożonymi pocity!

Související články

Jak zkrotit s nahotou, partnerzeRóżnice na vašich preferencí v posteli – to, co se mu líbí a co velkou předností je … ženského orgasmu – jak ho dosáhnout, je tam sex po 60tcę tam? Obalamy mýty

About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*