Nicorix – Cena, recenze, fóra, Nežádoucí účinky

[Celkem:    Průměr: /5]

Mýtů o sexu – co věříme, že není pravda 5/5 (100%) 2 hlasů

v každé společnosti, kultury, existují určité stereotypy, které jsou reprodukovány následných generací a nemá smysl to bojovat. Často, a to navzdory skutečnosti, že současná lidské poznání v mnoha otázkách vyvinuté, ale i přes to, pro většinu lidí, některé problémy zůstávají nezměněny. Sex je velmi důležité pro každého člověka. Nejen proto, že je to velmi příjemný pocit, ale především proto, že je zajištěno, že rozšíření naší rodiny. V této souvislosti je zajímavé otestovat své znalosti o umění lásky a k myšlence, že někdy naše poznání není trochu zastaralé.

Obsah

Mýtus # 1 – erotické fantazie jsou odchod

Strašné věci, které s největší pravděpodobností také se školou katecheze. No, pravděpodobně i na světě do sexuologa, který potvrdí tuto tezi. Erotické fantazie jsou velmi užitečné při sexuální život pro každého. Čím více kreativní, tím lépe pro jeho život v ložnici. Kromě toho stojí za to mluvit se svým partnerem v této věci jen to, co jsme zvraty. Ne každá fantazie bude tolerovat druhé straně však, měli byste se pokusit o tom mluvit otevřeně a snažit, aby vyhovovaly potřebám i partnera. Nicméně, je tam jeden velmi důležitým pravidlem je, že budeme dělat nic, co by bylo v rozporu svou vlastní vůli a ne překročit hranice přiřazené k milovaného člověka.

Mýtus č.2 – Pouze simultánní orgasmus se rozumí uspokojování sexuálních

Za prvé, měli byste jasně informovat, zejména ženy, které nemají povinnost dosáhnout orgasmu. Pokud nemáte pocit, neznamená to, že něco není v pořádku. Za druhé, situace milovníků simultánních orgasmus je spíše jen ve filmech. Proč? Odpověď je velmi jednoduchá, muži a ženy mají odlišné sazby vzrušení a orgasmu.

READ  VisOn- Přehled produktů

Mýtus 3 – Male orgasmus je méně intenzivní

Je to pravda, že pánové mají menší radost z orgasmu. A také falešný předpoklad, že ženský orgasmus má nějaký speciální síly. Pravda jako vždy leží někde uprostřed. Mělo by se předpokládat, že mýtus pochází, pravděpodobně proto, že ženy mají mnohem těžší orgasmu. Nicméně, to nemá nic společného s jeho intenzitou, a tento případ je naprosto individuální, a bez jakýchkoliv konotací s pohlavím.

Mýtus 4 – Masturbace je zlo

Zde je nutné vzít moudrost lidí, a to všech lidí, ale je třeba znát míru. Stejné je to s masturbace, pokud spokojenost nahradí sex s partnerem, a my jsme použít tuto metodu příliš často, může bohužel vést k určitým poruchám. Ale samo o sobě, Masturbace je skvělý nástroj pro sebepoznání. Díky tomu jsme schopni ověřit, jaký druh kontaktu a kde to nám dává největší radost.

Mýtus 5 – abstinence zvyšuje chuť k jídlu

Bohužel, tím delší je interval mezi sexuálního uspokojení v průběhu času je méně chci dovádění v posteli. Orgasmus, muži i ženy, jen v různých poměrech, takže tělo produkuje testosteron. Je známo, že tento hormon je faktor, který stimuluje naše libido. Dlouhé přestávky vést k tomu, že hladina testosteronu výrazně klesá, a v důsledku toho lov sexu samozřejmě projde. V souvislosti s vámi, pro zachování stavu sexuálního vzrušení, není zdržovat nebo odkládat sex, protože pak se nemusíte příliš rychle čekat.

Mýtus # 6 – léky na erekci starší muži

Široce existuje názor, že erektilní dysfunkce, atd. Problémy spojené s věkem. Nicméně, lékaři s jistotou vyvrátit tento mýtus, mladí pánové, také jsou časté poruchy. Dobrý doplněk stravy může dělat zázraky, ale to není otázka zázračnou moc, a dlouhodobé studie na výrobku. Základem takového léku je jeho složení, které by měly být založeny na přírodních extraktů. Pro tyto pilulky na posílení mužské erekce měla Eracto droga, která, jak se vypořádat s erektilní dysfunkcí a udržení delší erekce.

READ  Black Latte - recenze a cena, kde koupit, lékárna

Související články

Chocolate Slim – recenze, Cena, Kde koupit (… Eco je Slim – Reviews, Cena, Kde koupit (lékárna, Alle … ProstaPlast – recenze (Forum), cena, efekty, … Proč Caliplus pilulky takže efektivní?

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*