Jak zvýšit penisu osvědčené způsoby,

[Celkem:    Průměr: /5]

Jak zvýšit penis osvědčenou sposoby4.5 / 5 (90%) 2 hlasy

Mnozí lidé kladou stejnou otázku – jak zvětšit penis? Problémem je malý tvor pro velký počet lidí, však není vždy odrazem reality. Má se za to, že čím větší penis, tím lépe uspokojit ženu. Je to trochu špatně, ale je otázka velikosti lze kompenzovat použitím vhodných sexuálních pozic. Pokud i přes to, cítí nepříjemně a komplexy výrazně nižší sebevědomí, doporučujeme, abyste se učit osvědčené metody. Nicméně předtím, než se rozhodnete, co vykonávat všechny možné vedlejší účinky této metody. Za druhé, je lepší být trpělivý, protože téměř většina výsledků je nutné počkat alespoň měsíc.

Samozřejmě, že touha po zvětšení penisu, je tak velký, že někteří lidé mají spoustu rizik. Navzdory tomu bychom se držet rizikovější způsoby. Než začnete používat jakékoliv metody je změřit své pohlavní orgány a ke kontrole, zda je za průměrem. Odhaduje se, že člen je v klidu, má průměrnou délku od 5 cm a při erekci od 12 palců . A jak to vypadá na vás?


  1. Tablety pro zvětšení penisu

To je nepochybně nejméně invazivní způsob prodloužení bytost. Na trhu existuje několik populárních nástrojů, které výrobci poskytují efektivitu jejich práce. Mezi nejoblíbenější patří prášky XtraSize, jsou velmi populární mezi lidmi. Předtím, než jste se rozhodli dát na tento druh podpory, měli byste dávat pozor na některých místech. Jedním z nich je kontrolovat názory, alespoň na internetových fórech o této drogy. Pravděpodobně neexistuje spolehlivější zdrojem poznatků o účinnosti pilulky na zvětšení penisu než připomínek od ostatních kluků. Když jste provedli volbu, nezapomeňte jednat v souladu s pokyny uvedenými v této příručce. Při použití této metody, můžete se spolehnout na prodloužení penisu a zvýšení kruh. Odhaduje se, že délka zvýší o alespoň 3 cm. Je však důležité si uvědomit, že po obdržení určitého výsledku, je uložena po dlouhou dobu. To znamená, že účinky jsou trvalé. Přes to všechno, je třeba připomenout, že s přibývajícím věkem tělo smršťuje, penis.

READ  Cardiol- kolik to stojí?


  1. Pumpa na penis

Stejně jako v případě tablet, čerpadla pro penisu jsou trochu invazivní. K dispozici jsou dva typy – vody a vakua. Pro provoz čerpadla dochází v neviditelných trhlin tkaniny. Jedná se o stejný mechanismus, který nastává během růstu svalů. V průběhu cvičení, svaly jsou natažené a poškození tkáně, které jsou v procesu regenerace růst. Totéž se děje při provozu čerpadla, v důsledku mikrotraumata do tkání, obnovuje a zvyšuje množství a prodlužuje. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma typy kliky je, že jeden z nich se používá voda a druhý vakuum. Jedinou nevýhodou této metody je dušnost. Tyto účinky mohou být docela působivé, ale je vztah na celý život. Pokud samce, zastavení jeho aplikace je, bohužel, ale vrátí do výchozího bodu.


  1. Chirurgické zvětšení

Toto je samozřejmě riskantní, ale opravdu efektivní, a to okamžitě. Na jedné straně existují okamžité výsledky, ale celá řada nedostatků. Jedním z nich jsou nebezpečí vymizení erekce . V souvislosti s tím, co, proč by někdo chtěl velký péro, kdybyste nevyužili. Za druhé, existuje riziko, stejně jako u jakéhokoli vážnějšího postupu, což vede k infekci a komplikace, které jsou nebezpečné pro zdraví nebo dokonce život. Tento typ operace zahrnuje pohybující se tuk z jiné části těla pacienta. Druhá verze je uvolnění napětí vazů, možná vzhledem k tomu, že prodloužení penisu o 3 cm


  1. cvičením

Způsob podle nejméně invazivní, nejbezpečnější a pravděpodobně nejlevnější. Na internetu najdete spoustu nabídek, cvičení pro prodloužení penisu. Nicméně, stejně jako u všech domácích cestách, a to má své klady a zápory. Největší nevýhodou této metody je nedostatek důvěry v jejich účinnosti. Navíc, první výsledky jsou mnohem déle čekat než několik týdnů. Měli byste se poradit s urologem budou jednat. Aby bylo možné se spolehnout na žádné výsledky, budete potřebovat alespoň dvakrát denně, nejlépe častěji je aplikovat. Existuje spousta cvičení, které můžete udělat sami doma. Musíte najít v sobě jen trochu sebekázně a motivace.

READ  Prostect- Posouzení

Jak můžete vidět, že odpovědi na otázku – jak pro zvětšení penisu, hodně. Hodně záleží na tom, kolik se někdo se to týká a jak často se to risknout. Z naší strany, spíše jsme více invazivní způsoby, a to zejména pokud se jedná o první přístup k tématu. Kromě toho byste měli mít trpělivost. Ve většině případů, první výsledky budou muset počkat několik týdnů. Nicméně efekt stojí za to počkat. Často se však muži rozhodují o zvětšení penisu zvýšit své ego a stát se jistější. Seksuologów naznačuje, že někdy je lepší nejprve udělat pořádek ve vaší hlavě, a to pouze potęp, aby jejich „zařízení“.

Související články

Citlivý dotykový displej, co to znamená? Pár slov o tom, kde a … předehry pro ni a pro něj – nápady pro dobrý … Jak dlouho jsou vztahy a může být prodloužena Proč máte problémy s impotencí, a to, co děláme …?

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*