Jak najít G-bod u žen, a dát jí potěšení v posteli

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Jak najít G-bod u žen, a dát jí potěšení łóżkuOceń článku

Kolem ženy G místě a jak ji najít, máte spoustu otázek a teorií. Dokonce i lékaři se hádají nebo něco podobného, ​​že v lidském těle existuje. Objev této Grálu je gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg v Düsseldorfu, který byl vyroben v Vigrax. letech dvacátého století. Pak se svět vědy, bude trvat asi 30 let, než znovu otestovat vzorek otevřené tajemství a jeho spopularyzowania. Úkol to má seksuologom, kdo volal je tajemné místo uvnitř vagíny G-spot. Co více říkali, že jeho stimulace způsobuje velmi intenzivní ženský orgasmus, který může dokonce vést k takzvané ženské ejakulace . Nemůže, takže není divu, že je předmětem zájmu mnoha lidí. Zejména muži, kteří chtějí získat titul nejlepšího milovníka Přeji proniknout do tohoto tajemství.

Jak najít G-bod u žen?

Pokud se vydáte hledat tomto místě byste měli vědět, kam se obrátit. G bod je uvnitř pochvy. Dotyková může podobat klitoris, protože mají stejnou strukturu. Naopak, velikost připomíná jednogroszówkę. Nicméně, stimulace tohoto místa začíná růst. Pokud již najít tuto položku, bohužel, ale měla by být trpělivý. Není bezprostředně přichází do praxe a přivést ženu k orgasmu. To je nejlepší, aby přijala metodu pokusu a omylu, až jsem se konečně podaří najít střední cestu. Koneckonců, bude mi potěšením, že dává orgasmus kompenzaci za všechno. Nicméně, pokud žena sama se chce vydat na cestu vám ukážeme nejlepší způsob, jak najít svou cestu. Lehněte si na plechach a relaxovat s cílem usnadnit průnik. Použijte své nejdelší prst a dlaní vzhůru zkusit „wymacać“ místo. To je to, co odlišuje G-bod ze všech ostatních, je jeho poněkud stlačený a houbovité struktury. Pokud se chcete ujistit, že dobře a dostal se do „lechtat“ místo. V případě, že budete cítit lehké mravenčení, nebo prostě cítit něco jiného zřejmě našli G-bod.

READ  Výhody přestat kouřit

sexuální pozice příslušenství stimulaci G-bod


  1. Žena na vrcholu. Děkuji maximální kontrolu pro ženu v této poloze může dokonale přizpůsobit své postavení a zaměření. Je to ideální návrh pro ženy, které neznají situaci svých G-bod a mohli cítit stimulaci.
  2. Position zezadu, kde je žena mírně nakloněná. Hlavní výhodou této polohy je silný tlak penisu na vaginální stěny. Toto místo dává šanci pro stimulaci bodu G. zlepšit zážitek, je doporučeno, že žena złączyła kolena. To vám dá i silnější pocit.
  3. V knize Kámasútra tato poloha se nazývá Skipper. Hovoříme o tom žena ležela na zádech, nohy na ramena partnera. Tak, lidé mohou nejen poměrně hluboko proniknout do vagíny, a tím stimulovat G-bod, ale má také schopnost soustředit se na klitorisu.

V každé z těchto poloh povzbudil ženu mít kontrolu nad svými Kegel svaly. Děkuji za konečné zpřísnění vaginální stěny jak se dostat hodně radosti.

I když jste nikdy najít G-bod, je to stojí za to podívat. V poznání sama nebo s partnerem svého těla, budete dávat si šanci na neuvěřitelné pocit sexuální. Mnoho žen nikdy zažít potěšení, že orgasmus, protože nemá žádnou představu, jak její tělo reaguje. Je třeba zbavit se studu, které nás často omezuje. Mnoho lidí odrazuje od masturbace, a to zejména pro ženy. Nicméně samozaspokojenie je prvním krokem na cestě k neuvěřitelně příjemný sex. Pokud se člověk zná sám sebe a žije s ním v harmonii je schopen dát více svého partnera.

Související články

Rozdíly preferencí v posteli – to, co se mu líbí a co velkou předností je … ženského orgasmu? – jak ho dosáhnout Citlivý dotykový displej, co to znamená? Pár slov o tom, kde a … Jak dlouho se vztahy a nedá se s tím?

READ  5 nativní afrodiziaka z vaší zahrady
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 95 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*