Jak dlouho jsou vztahy a nedá se s tím?

[Celkem:    Průměr: /5]

Jak dlouho jsou vztahy a může být prodloužena? Ohodnoťte článek

Není od dnešního dne víme, že délka sexu nikdo mluví pravdu. Muži bez mrknutí oka, vyprávějí příběhy, jak můžu strávit hodiny milování se svým partnerem. A v případě žen je to v podstatě to je rozhodně nestačí . Jak víte, ženy potřebují mnohem více času k dosažení orgasmu. V tomto ohledu se zdá, velmi reálné, že statistiky říkají, že každá třetí žena předstírá orgasmus. Nicméně, důležitou otázkou je opravdu všechno, co špatné, a pokud ano, co dělat dál?

V reakci na to, aby se na statistiky a výzkum prováděný na přítomnosti předčasné ejakulace. Jak jste si možná mohl myslet měřit čas konkrétní akce nebyla příliš jednoduchá. Na jedné straně, odmítl přítomnost třetí osoby, což by uruchomiała stopky, protože dnes výzkumníky v provádění měření v těch přírodních podmínkách. Proto bylo rozhodnuto, že se jedná o milenci sami začnou hodiny . Dalším problémem bylo zjistit, v jakém bodě začíná de facto

sex. Považován za tzv předehrou také zvážit, zda se však tato hranice je na jiném místě. V konečném důsledku se zkoumané páry přijaté zásady, mezi které patří stopky v okamžiku vniknutí a na konci měření času v okamžiku ejakulace. Studie byla provedena na skupině více než tisíc lidí, což dalo stejné hodiny, aby se zabránilo nerovnosti v dimenzích.

Jak dlouho trvá průměrné styk?

Páry, které se dávají do studie měřily čas vzhledem k aktuálnímu měsíci pokaždé, když se dostal ke konvergenci. Ukázalo se, že doba trvání sex je velmi různorodá. Myslím, že jeho délka není ovlivněna takovými faktory, jako plemeno, velikost penisu, původu, a dokonce i stáří. I když můžete mít výhrady k tomuto posledně. Jak víte, s věkem zvyšuje pravděpodobnost sexuální neschopnost u mužů a žen. Nejkratší zaznamenán poměr mezi dotazovanými lidmi trvalo jen 40 sekund a nejdelší bytí po dobu 45 minut. V tomto ohledu, v průměru 5,5 minuty. Není to to líbí víc, pánové.

READ  Problémy s erekcí? Silná erekce a větší sexuální touhy! Zytax

Jak prodloužit pohlavní styk?

Nemá smysl teď k zoufalství, lépe najít řešení. Jedním z nich je i dodatek, o kterém jsme psali dříve – Climax Control. Tento lék může prodloužit sex na 30 minut. Je to stojí za to, aby bylo dosaženo také, pokud existují společné problémy s erekcí. Tento doplněk stravy zlepšuje aktivní sexuální život sexy muže.

Za druhé, je délka průniku rovněž vyplývá z četnost prováděných pohybů . Někdy je to honit králíka takže stačí dát na pomalejší a smyslné sexu. Někdy, ve skutečnosti, plamen, který byl wzniecony mezi milenci neumožňuje se popadnout dech. Nicméně, některé pozice dát mnohem větší zábava, když se aktivně jen pomalejším tempem. Také rychlost prokládání může přinést výsledky. Tento interval je během sex dokáže divy. Pokud má někdo knihu Kama Sutra je třeba se podívat, protože existuje několik Obecné rady, jak rozšířit vztah.

Za třetí, v případě mužského, mám pocit, že brzy přijde .. Možná v tomto okamžiku s přechodem na jinou pozici . Z tohoto důvodu, dostane včas a všechno se změní trochu na konci pohlavního styku. Kromě toho hotel nabízí občas monotónní sex. Samozřejmě, že vždy, mimochodem, problémy spojené se sexualitou, byste měli věnovat pozornost do svého jídelníčku. V první řadě mluvíme o tom, jak se jimi řídit. To znamená, že odpuštění je častá konzumace alkoholu, a to zejména před plánovanou sexuální sféře. Měli vzdát tučná jídla nebo na smažení v hlubokém tuku.

Dodržení výše uvedených tipů, můžete efektivně rozšířit svůj postoj. Zvláště poté, co nechápu, je-li nižší než průměr, který nevypadá růžově. Podle mnoha žen, optimální délka penetrace je cca. 30 minut. Nicméně, jak statistiky ukazují málo mužů jsou schopni vyrovnat se s tímto problémem.

READ  PeniSizeXL - cena, recenze, fórum, kde lze koupit

Související články

Vše, co jste chtěli vědět o testosteron, al … Jak mluvit o svých představách … erotické páry tam sex po 60tcę tam? Obalamy mityGra před pro ni a pro něj – nápady pro zboží …

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*