Co se stane s ženské libido během menopauzy?

[Celkem:    Průměr: /5]

Zpravidla ženy jsou méně pravděpodobné, že bude Horny. Jejich libido je na nižší úrovni než kluci. Říká se, že člověk vždycky chce, ale ne vždy, žena může vždy, ale jen zřídka se chce. Bohužel, mnoho pravdy v něm. Často je tento nesoulad temperamentu sexuálních partnerů vede k rozpadu vztahů. Snížení touhy je běžné u žen během a po menopauze – to znamená, že mezi 35 a 64 lety . Každá žena, mimochodem, je to jiné. Jak víte, často pak začne druhý mládeže a očekávají od žen, zvýšená sexuální aktivita.

Dejme tomu, že na vině hormony. Nicméně, jak se ukázalo, je to velmi nespravedlivé názor. Problém je v tom, že žena má stále touhu, ale netouží. Worth partnera i nadále zjišťovat názory a neustále ji vyzývají, aby milování . Období před menopauzou je vrchol ženské libido. Nicméně, v průběhu a po menopauze dochází k prudkému poklesu. V této době se sníží hladinu estrogenu. Dalším faktorem je pokles toku krve do pochvy, což vede k jeho sucha. Takže sex není tak zábavné jako dřív, takže je těžké být překvapen, že se snaží vyhnout.

Samozřejmě, že v současné době na trhu existuje celá řada léků na zvýšení potence, jak pro muže a ženy. Vzhledem k tomu, co bylo uvedeno výše, je třeba investovat do lubrykanty. Tyto gely nebo esenciální oleje, intimní je k dispozici téměř v každém větším obchodě nebo lékárně. Volba obrovského domu. Některé chuťové pohárky, takže se nic nestane, pokud se dostanete do úst. Takový lék přinese něco nového v posteli, a to může být začátek nové kapitoly v intimním vztahu. Další možností je, samozřejmě, použití prokázané doplněk stravy pro zvýšení libida . Jedním z nich je Femmax, které jsme psali v jednom z článků. Po mnoho let se tento typ výrobku je nejen v otázkách mužů. Ženy také čekal na viagra. Co je důležité, že jsou nejen ženy v menopauze. Obvykle, když si chcete koupit tento druh léku sahá k Internetu. Jak víte, pocit anonymity je důležité v těchto chvílích. Nicméně, jeden by neměl narychlo rozhodnout, je třeba zkoumat uživatelské recenze. Nejlepší způsob, jak najít další lidi na internetovém fóru.

Zcela invazivní metodou je ošetření testosteron. Tato metoda je známá lék za posledních 40 let. Bohužel, vedlejší účinky této terapie jsou pro mnoho žen je velmi únavné. Zde hovoříme o nadměrném owłosieniu, ekzémy a tichým hlasem nebo klitorisu rozšíření. V současné době je málo lékařů dokonce rozhodla o účelu testosteronu. Tato metoda není to důvodem k jeho výsledek, jak málo atraktivním designem a velmi riskantní . Je-li tato zpráva číst Pane, kdy je partnerem právě prochází tohoto obtížného období, je třeba mít na paměti jednu věc. Skutečnost, že ženy jsou více emocionální o sexu. Na rozdíl od kluků zúčastněných a dát svého milence téměř od začátku. Je proto důležité, aby člověk měl podpořit svůj oblíbený. Dejte jí najevo, že bude trpělivý a tolerantní. Přidat podporu pro silné mužské rameno může někdy dělat mnohem víc, než jakékoliv farmakologické metody.

Menopauza je speciální čas pro ženy. Jakmile hormony převzít a někdy ne dát jim svobodu jednání. Je důležité si uvědomit tělo v tomto období. Každý reaguje na to jinak, takže metody jsou různé. Nevzdávejte se, je upřímně hovořit o příznaky se svým partnerem. Jen proto, že komunikace, jak se někdy, aby se zabránilo zbytečným hádkám či nedorozumění.

Související články

Vše, co jste chtěli vědět o testosteronu … Proč máte problémy s impotencí, a co budeme dělat … Jak pro zvětšení penisu osvědčené sposobyNiskie libido? Víme, jak to změnit

About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*