7 způsobů, jak přibývají na váze zdravý způsob

[Celkem:    Průměr: /5]

7 způsobů, jak zvýšit váhu ve zdravém sposóbOceń článku

Na určitém nárůstu lidí hmotnosti nebo přidání svalové hmoty může být tak těžké, jak na hubnutí. Nicméně, existují způsoby, pouhým přidáním některých potravin ve stravě může být velmi efektivní pro zvýšení tělesné hmotnosti. Ne vždy přidat několik liber svalové hmoty je třeba vyplnit podezřelé specyfikami. Stačí použít následující doporučení pro lepší a rychlejší efekt, můžete se připojit suplementacje Metanabolem a svaly zaručený.

Zde je 7 nejlepších potravin, které vám pomohou získat svalovou hmotu a pamatovat si vaše váha je, ale zdravým způsobem.

Obsah

Domácí bílkovin chvění

Pijte domácí koktejl bílkovin jsou velmi výživná. Jedná se o rychlý způsob, jak přibývají na váze. To je nejlepší připravit alternativu, protože komerční verze jsou často plné cukru a chybí důležité živiny. Vytvořte si svůj vlastní koktejl také umožňuje měnit chuť, jako je v tomto okamžiku máte touhu a přidat mnoho živin.

Níže jsme popsali některé z lahodné chvění, které si můžete vyzkoušet. Lze připojit mezi dvěma šálky (470 ml), mléka nebo náhradní mandlové mléko, rýže.

Koktejl, ořechy, banány a čokoláda

Složení:


 • 1 banán
 • Syrovátkové bílkoviny mléčné čokolády 2 čajové lžičky (10 ml)
 • arašídové máslo 1 polévková lžíce (20 g)
 • 1 šálek (200 ml) odstředěného mléka

Trénink je banální. Připojení ingredience v mixéru kielichowym nebo jiného zařízení, aby se získala homogenní směs, a ihned po cvičení jíst.

Koktejl z avokáda a čokolády, ořechový

Složení:


 • 2 šálky mandlové mléko nebo pravidelné (400 ml)
 • syrovátkové bílkoviny mléčné čokolády 2 čajové lžičky (10 ml)
 • 1 polévková lžíce matice (20 g)
 • 1/2 avokáda, je-li malé, celý
READ  Rozdíly preferencí v posteli - miluje ho a co chce

Stejně jako dříve, spojit všechny ingredience v mixéru, dokud to má hladký koktejl. Je také třeba připravit jej sami po tréninku.

Superverde pyré

Složení:


 • 1 šálek špenátu (60 g)
 • 1/2 avokáda, je-li malé, celý
 • 1 střední banán
 • 1 šálek mléka, bez ohledu na to, co
 • ananas (1Vigrax g)
 • syrovátkový vanilkové aroma 2 čajové lžičky (10 ml)

Příprava -. Složky smíchat a konzumovat

Všechny tyto nabídky koktejlů poskytnout asi 400 až 600 kalorií s dostatkem bílkovin a jiných důležitých vitaminů a minerálních látek.

Milk

Pro mnoho dekád, mléko bylo použito k přibývání na váze nebo budování svalů. To poskytuje dobrou rovnováhu bílkovin, sacharidů a tuků. Také dobrým zdrojem vápníku a dalších vitamínů a minerálů. Pro ty, kteří se snaží zvýšit svalové hmoty mléko je vynikajícím zdrojem stavebního materiálu svalové tkáně, to znamená, že dodává bílkoviny kasein a syrovátku. Kromě toho studie prokázaly, že mléko nebo podmáslí může vést k většímu výskytu extra váhu než jiné zdroje bílkovin. Snažte se vypít jednu nebo dvě sklenice mléka, stejně jako aperitiv, při jídle nebo před a po tréninku.

Červené maso

Červené maso je pravděpodobně jedním z nejlepších stavebních materiálů pro svaly. Steak, například, obsahuje asi 3 g leucinu za 6 oz (170 g). Leucin je klíčovým aminokyselina, že tělo potřebuje stimulují syntézu svalových bílkovin přidat svalu.

Navíc, červené maso je jedním z nejlepších zdrojů potravy kreatinu. To je pravděpodobně nejlepší přídavek stavbu svalu. Mají také více kalorií a tuku než libového masa, což usnadňuje přidat kalorií a přibývají na váze.

brambory a škrob

brambory a další výrobky skrobiowe je velmi jednoduchý a levný způsob, jak přidat další kalorie. Můžete si vybrat jednu z těchto zdravých zdrojů sacharidů se škrobem:


 • Oves
 • Corn
 • Brambory a sladké brambory
 • Winter kořenová zelenina
 • Fazole a luštěniny
READ  MoorMask- podívejte se na zde

Brambory a ostatní zelenina nejen dát sacharidy a kalorie, které vám pomohou k přibírání na váze, ale zvýšit glykogenu ve svalech. Glykogen jako palivo, většinou užitečné pro většinu sportů a fyzické aktivity.

Mnoho z těchto zdrojů sacharidů také poskytuje důležité živiny a vlákniny. Kromě toho, škrob může také pomoci v řádné fungování střevních bakterií.

Salmon

Salmon maso je výborným zdrojem bílkovin a zdravých tuků. Všechny živiny obsažené v lososa, včetně omega-3 jsou na seznamu nejvíce důležité a nezbytné pro naše tělo. Omega-3 mastné kyseliny jsou velmi důležité a dát mnoho výhod pro zdraví, tak i pro boj s infekcí a nemocemi.

pouhých 200 gramů masa, lososa (filé) obsahuje asi 3Vigrax kalorií a 4 g mastných kyselin omega-3. Také dává 34 g vysoce kvalitních bílkovin, což pomáhá rozvíjet svalu nebo pro urychlení růstu tělesné hmotnosti.

Avocado

Avokádo je ovoce, které obsahují zdravé tuky. Na rozdíl od jiných celého plodu avokáda mají vysoký obsah kalorií, a proto vynikající jako potraviny, které pomůže vám na setí v rovnováze. Obsahuje pouze jeden velký avokádo (200 gramů), asi 322 kalorií, 29 g tuku a 17 gramů vlákniny. Avocado je také bohatá na vitamíny, minerály a další živiny. Zkuste přidat avokádo hlavní jídla a další jídla, jako omelety a sendviče.

Hořké čokolády

Vysoce kvalitní černá, hořká čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů a zdravotní výhody. Většina odborníků na výživu doporučují konzumaci hořké čokolády, to znamená, obsahujícím 70% nebo více kakaa. Stejným způsobem jako u jiných potravin s vysokým obsahem tuku, čokoláda má velmi vysokou hustotu kalorií. To znamená, že je velmi snadné se dostat hodně kalorií. Každý řádek tabulky (100 g), má asi 600 kalorií. Také plné stopových živin a sloučenin, které vám stejnou zdraví, s vysokým obsahem vlákniny, hořčíku a antioxidantů.

READ  Beast Gel - hodnocení (fórum), cena, účinku, složení, kde koupit?

Tajemství k nárůstu tělesné hmotnosti je konzumovat více kalorií, než vaše tělo potřebuje. Závaží, která je silový trénink, je také důležité, aby extra kalorie, které konzumují rozvíjet svaly, ne jen doplnění tukové tkáně.

Související články

PowerUp Premium – recenze (forum), náklady na dostatečných … V-Tight recenze Gel (forum), cena, efekty, … Doctor Extenda – recenze (forum), cena, efekty, … Titan gel gold – Reviews, cena, Kde koupit

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*