5 nativní afrodiziaka z vaší zahrady

[Celkem:    Průměr: /5]

5 nativní afrodiziaka s vaší ogródka4 / 5 (80%) 1 hlasů

Chcete-li zvýšit teplotu v ložnici, existuje mnoho způsobů. Někdy se situace vyžaduje více profesionální zásah ve formě tablet o síle, ale když je tato akce nechce vsadit na něco přirozeného. Ne každý ví, že to, co roste na poli a polský naše vlastní dvorek je také skvělý pro začátečníky libido. Jen tolik, aby vědět, které zelenina, ovoce nebo byliny jsou známy afrodisiaka a jak s nimi pracovat a samozřejmě s tím, co se spojit, aby co nejvíce energie.

Obsah

dýně

Brzy na podzim, takže máte velkou šanci chytit (pokud nejste dělat) Polsko dýně. Chutné, sladké a jsou vhodné pro mnoho pokrmů. Nicméně, naše libido zajímat zejména dýňová semínka. Mají hodně zinku, což je dobré pro fungování mužského bytí. Samozřejmě, je doporučeno použít drť, která je také bohaté na množství vitaminů skupiny B – mají vliv na krevní oběh v těle

.

Zelí

Mají k tomu se nedoporučuje, protože takový charakter ciężkostrawne zelí a způsobuje plyn. Jak víte, v intimních situacích, tento druh příběhu, pravděpodobně není žádoucí. A syrová zelenina nebo vařené ve formě stravitelných jídel je rozhodně vhodné naplánovat o tom v posteli. Přítomny v zelí vitamín K se objeví libido.

libeček

Pravděpodobně jeden z nejznámějších polských rodilých afrodiziakum. To lze nalézt v mnoha domácích zahradách. Hodí se lahodnou nedělní polévce, ale měli byste vědět i i další jeho aplikace. Tato tráva je rozšiřuje cévy, což má nepochybně pozitivní vliv na stav sexuálního vzrušení.

Strawberry

Zatímco naše chutné jahoda ne příliš dlouhý k dispozici, protože jen několik týdnů v roce, měli byste vědět, jak můžete použít ke zvýšení sexuální touhy. Nejpopulárnější způsob, jak používat jahody, o tom před ložnici a přidat je do šampaňské. Aby však bylo možné získat co nejvíce intenzivní zážitek ze hry, z Samozřejmě, že nejlepší způsob, jak by rozkrojenie a výroba pěny jahod. Sladká vůně tohoto ovoce stimuluje smysly enormně. Zjistit o totéž v ložnici.

READ  7 způsobů, jak přibývají na váze zdravý způsob

Honey

Další roztomilý postoj, který nemusí nutně růst na Bushe v našich dvorech, ale to je nejlepší v naší vlastní verzi. Skutečný med je neocenitelnou součástí stravy. Kromě svého vkusu a cenné léčivé vlastnosti má také velký vliv na naše libido a sexuální funkce. Velmi dobrý způsob, jak zvýšit výkon medu je porovnat ji s mátou. Tato kombinace se budete cítit nárůst síly a vitality požadovanou z postele, jak malý.

Pokud mluvíme o afrodiziakum, je to jejich síla spočívá v různých otázkách. Některé druhy ovoce a zeleniny jsou jen některé Prim a správné formy a tedy jednoduše přidat signál sílu představivosti. A jiní kvůli jeho vitaminů a minerálních látek, zlepšit práci příslušných orgánů. Vůně je také důležité. Správné použití dává hodně pozitivních přínosů v ložnici i mimo něj. By měl vědět o tom.

Související články

Předčasná ejakulace muži jsou takhle … V čem popularita Chocolate Slim? Účinky … Erogan – recenze, Forum, Cena, Kde koupit (Allegr … Maxize Plus klientů (Forum), cena, efekty, …

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 114 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*